Hogwarts the school of magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts the school of magic

Zabava, uživanje, druženje.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 TRAŽI SE KNJIŽNIČAR ILI KNJIŽNIČARKA!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Elizabeth Potter
Ravnateljica, Predstavica Ravenclawa, Profesorica Čarolija,
Elizabeth Potter


Broj postova : 458
Join date : 05.08.2009
Age : 30
Lokacija : Diagon Alley

TRAŽI SE KNJIŽNIČAR ILI KNJIŽNIČARKA! Empty
PostajNaslov: TRAŽI SE KNJIŽNIČAR ILI KNJIŽNIČARKA!   TRAŽI SE KNJIŽNIČAR ILI KNJIŽNIČARKA! Icon_minitimečet kol 06, 2009 12:32 am

kao što naslov kaže tražimo knjižničara ili knjižničarku. Prijave ostavite u ravnateljičinom uredu.

(:


Zadnja promjena: Ema Lestrange; pon kol 10, 2009 10:37 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://hogwarts-school.forumcroatian.com
Allegra A. Lucifer Jr. F.

Allegra A. Lucifer Jr. F.


Broj postova : 122
Join date : 10.08.2009
Age : 30

TRAŽI SE KNJIŽNIČAR ILI KNJIŽNIČARKA! Empty
PostajNaslov: Re: TRAŽI SE KNJIŽNIČAR ILI KNJIŽNIČARKA!   TRAŽI SE KNJIŽNIČAR ILI KNJIŽNIČARKA! Icon_minitimepon kol 10, 2009 6:13 pm

Hmm, ne prijavljujem se jer uvjek mi je uvjek bilo draze bit ucenik ( a pretpostavljam da ako si knjiznicar nisi ucenik, ma moga briga) nego sam hrjela dat jedan prijedlog. Na drugom forumu na kojem sam je organiziran nesto tipa book club, i svaki mjesec se glasamo za knjigu koja se cita kroz taj mjesec nakraju napravimo razgovor i komentare i tako to. Pa ako ste za mogli bi nesto takvo napravit.
Vjerujem da sam fulala topic za napisat ovo. Premjestite ako treba.
[Vrh] Go down
Bella Black
Predstavnica Slytherina, Profesorica Čarobnih napitaka
Bella Black


Broj postova : 474
Join date : 07.08.2009

TRAŽI SE KNJIŽNIČAR ILI KNJIŽNIČARKA! Empty
PostajNaslov: Re: TRAŽI SE KNJIŽNIČAR ILI KNJIŽNIČARKA!   TRAŽI SE KNJIŽNIČAR ILI KNJIŽNIČARKA! Icon_minitimepon kol 10, 2009 8:09 pm

eeeeeem ne
ovo nije tvoj forum kujo!
mislim kul je ideja ali sumljam da bi se ostvarila
[Vrh] Go down
Sponsored content





TRAŽI SE KNJIŽNIČAR ILI KNJIŽNIČARKA! Empty
PostajNaslov: Re: TRAŽI SE KNJIŽNIČAR ILI KNJIŽNIČARKA!   TRAŽI SE KNJIŽNIČAR ILI KNJIŽNIČARKA! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
TRAŽI SE KNJIŽNIČAR ILI KNJIŽNIČARKA!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hogwarts the school of magic :: Predvorje :: Prijave..-
Forum(o)Bir: