Hogwarts the school of magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts the school of magic

Zabava, uživanje, druženje.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Vaš lik iz mašte

Go down 
+5
H. E. R. Xevill Ferwall
miss Padfoot. ^^
Elbereth Davis
Margaret
Elizabeth Potter
9 posters
Autor/icaPoruka
Elizabeth Potter
Ravnateljica, Predstavica Ravenclawa, Profesorica Čarolija,
Elizabeth Potter


Broj postova : 458
Join date : 05.08.2009
Age : 30
Lokacija : Diagon Alley

Vaš lik iz mašte Empty
PostajNaslov: Vaš lik iz mašte   Vaš lik iz mašte Icon_minitimečet kol 13, 2009 9:23 pm

Dakle ovdje opišite svog RPG lika, znaći onaj kojeg koristite u pisanju i tak (s obzirom da smo večina hpf-ovci)
[Vrh] Go down
https://hogwarts-school.forumcroatian.com
Elizabeth Potter
Ravnateljica, Predstavica Ravenclawa, Profesorica Čarolija,
Elizabeth Potter


Broj postova : 458
Join date : 05.08.2009
Age : 30
Lokacija : Diagon Alley

Vaš lik iz mašte Empty
PostajNaslov: Re: Vaš lik iz mašte   Vaš lik iz mašte Icon_minitimečet kol 13, 2009 9:28 pm

Ja:

Elizabeth Minnie Samaire Janic Potter
6 godina Slytherin. posvojili su me potteri kad sam imala devet godina, a dotad sam bila u sirotištu.
Dali su mi drugo ime, Minnie, ali mi je bilo užasno ružno ša sam si ja dala drugo ime, Elizabeth i pod tim imenom me svi znaju u školi. Nadimak mi je Lizzie, ili Sam. Bezobrazna sam i bahata ali prema prijateljima ili dobrim poznanicim normalna. Živcira me neprijateljstvo između Slytherina i Gryffindora jer su mi dobri prijatelji u Gryffindoru. Imam sovu i mačku. Dakle, toliko o meni.. Ak ose još nečeg sjetim dopišem (:

(p.s. pisala sam u ja-obliku)
[Vrh] Go down
https://hogwarts-school.forumcroatian.com
Margaret
Profesorica Bezjačkih studija
Margaret


Broj postova : 226
Join date : 12.08.2009
Lokacija : I'm in your computer waiting for you to turn around so I can eat you.

Vaš lik iz mašte Empty
PostajNaslov: Re: Vaš lik iz mašte   Vaš lik iz mašte Icon_minitimepet kol 14, 2009 10:51 am

Meni je ovak lakše:

- Margaret Zara Riddle [ Marg, Meggie ]
- 6 godina u Ravenclawu.
- Animigus: tigar
- Imam šumsku sovu Looney.
- Čistokrvna sam.

Ne znam što još...
[Vrh] Go down
http://alarmclock.blog.hr/
Elbereth Davis
Predstavnica Hufflepuffa, Profesorica Astronomije
Elbereth Davis


Broj postova : 308
Join date : 07.08.2009
Age : 31
Lokacija : Far across the sea

Vaš lik iz mašte Empty
PostajNaslov: Re: Vaš lik iz mašte   Vaš lik iz mašte Icon_minitimepet kol 14, 2009 5:45 pm

nie mi se dalo skratit...hehe

Elbereth Davis

Elbereth ima 16 godina i na 6. je godini u Slytherinima kao i svi u njenoj obitelji. Ima braću blizance koji su ove godine krenuli u Hogwarts. Elbereth voli crnu boju i obožava glazbu. Također, Elbereth voli životinje, a jedna od najdažih joj je crna pantera. Posjeduje jednu koja se zove Eowyn. Elbereth je nedavno napokon postala smrtonoša i zbog toga je jako sretna. Elbereth je ponekad jako komplicirana, no ipak je vrlo vedra osoba i najčešće ju je moguće vidjeti s osmijehom na licu. Kad je ljuta ili naživcirana, spremna je ubiti. Potječe iz čistokrvne obitelji vrlo bliske lordu Voldemortu. Elbereth je ponosna na svoje čistokrvno porijeklo. Elbereth najviše voli ubijati dosadu provocirajući njoj mrske ljude. Elbereth je iznimno dobra u neverbalnim čarolijama, a taj dar je nasljedila od njene bake. Kako njena majka kaže, najljepši dio njezina tijela su njene sivo-zelene oči. I upravo zbog tih očiju sada ima vrlo sretnu vezu sa dečkom po imenu Chris Zabini. Elberethini najbolji prijatelji su Draco, Zabini i Chris, a prijateljica Evangeline. Ljudi ju najčešće zovu punim imenom ali nadimci su joj Ell, Elly ili Elby.
[Vrh] Go down
http://elbereth.blog.hr
miss Padfoot. ^^
Zamjenica ravnateljice, Predstavnica Gryffindora, Profesorica OOMS
miss Padfoot. ^^


Broj postova : 140
Join date : 05.08.2009
Age : 28
Lokacija : under the Moonlight.

Vaš lik iz mašte Empty
PostajNaslov: Re: Vaš lik iz mašte   Vaš lik iz mašte Icon_minitimepet kol 14, 2009 7:20 pm

Nicolette Bethanny Moonlight (Nic)

*a griffyndor
*smiles
*sarcasm
*books
*knowledge
*curiosity
*friends
*fun
*dark
*silly things
*16 year-old
*wolf lover
[Vrh] Go down
H. E. R. Xevill Ferwall

H. E. R. Xevill Ferwall


Broj postova : 54
Join date : 14.08.2009

Vaš lik iz mašte Empty
PostajNaslov: Re: Vaš lik iz mašte   Vaš lik iz mašte Icon_minitimepet kol 14, 2009 8:43 pm

Ime: Hera Edward Regina (Regina)
Ime obitelji: Xevill Ferwall
Prednosti: Vampir, može mjenjati
svoj izgled.
Bauk: Vukodlak
Patrounus: Čovijek
Crying or Very sad
Ljubimac: Maca, Niguel Niguerra
Fizički izgled: Malo kada je istog
izgleda, al najviše je djevojka duge
crne kose, plavih očiju, punih usana,
izrazito bijelih zubiju i kože. (Jedino
što na sebi ne može promijeniti je boja
i konstrukcija zubiju i boju kože).
Mršava. Srednje visine, dugih nogu.
Opis: Nespretna, hrabra, iskrena, povučena
odlučna, zabavna, tvrdoglava. Teško
povlači prvi korak u bilo čemu. Nije svadljiva.
Obožava knjige.
Ljubavno: Single.
Godine: 16, ako se radnja odvija u Hogawrtsu,
a ako ne onda 19 (1786)
Dom: Ravenclaw.
[Vrh] Go down
Rain Rosier
Profesorica Preobrazbe
Rain Rosier


Broj postova : 207
Join date : 09.08.2009
Age : 29
Lokacija : Somewhere beyond the borders of insanity...

Vaš lik iz mašte Empty
PostajNaslov: Re: Vaš lik iz mašte   Vaš lik iz mašte Icon_minitimesub kol 15, 2009 12:03 pm

Ime: Rainelle Rosalice Mercy Rosier
Nick: Rain, Rainey
Dom: Slytherin, 6. godina
Dob: 16 (Iako ustvari imam 15)
Opis: Tvrdoglava, egocentrična, arogantna, temperamentna, apsolutno nepovjerljiva, nema srama, radi što hoće, kad hoće, gdje hoće (i skim hoće Laughing )
Ostalo: Patronus vuk, nije animagus niti metamorfomagus, ima poseban talent za crnu magiju ali je prelijena da bi ga koristila...
Ljubav: Marcus Blackwood (Slytherin, 7. godina)
Prijatelji: Bella Black, Lizzie Potter, Elbereth Davis, Lucius Malfoy, Severus Snape (Radnja mog HPFF-a se događa sredinom '70., kad su spomenuti likovi bili učenici u Hogwartsu)
Neprijatelji: Potter & Co.

Ukratko:
Živi s ocem na jugu Engleske, majka joj netragom nestala kada joj je bilo devet. Živi za glazbu i dan kada će dokazati da je mnogo posebnija no što ostali shvaćaju.

Rain je totalna suprotnost mene... Dobro, skoro totalna... Very Happy
[Vrh] Go down
http://youwillrebeltoanything.blog.hr
Mia Charlote Devlin
Prefekt Slytherina
Mia Charlote Devlin


Broj postova : 28
Join date : 14.08.2009
Age : 31
Lokacija : somewhere where dreams becomes reality

Vaš lik iz mašte Empty
PostajNaslov: Re: Vaš lik iz mašte   Vaš lik iz mašte Icon_minitimepon kol 17, 2009 12:48 pm

Ime i prezime: Mia Charlote Devlin
Godina: 16
Rođena: 17.08.1992.
Opis izgleda: Duga crna kosa, blijeda put, oči uvijek našminkane crnom olovkom i tušem kojim uvijek napravim mačkasti look ako ne i nešto nalik tetovaži (kao što vidite na slici). Visoka sam točno 170 cm, skladno građena. Na meni uvijek možete primijetiti da nosim nešto skroz crveno ili skroz crno, nikad miješano, te nikad bez ijedne druge boje. Obožavam ogrlice sa znakovima, pogotovo ako je na njoj privjesak od pentagrama ili nečega sličnog.
Opis osobnosti: Ja vam mogu biti najbolji prijatelj ili najgori neprijatelj! Birajte! Ne šalim se (ne želite me za neprijatelj, a ni ja vas-ipak mi na istoj strani). Dakle jako sam temperamentna, većinu vremena mora dosta toga mora biti po mome al se znam povući na vrijeme. Ne volim svađu, baš naprotiv obožavam biti u „dobrom“ društvu (haha). Ah da još; nisam lijena, zapravo sam vrlo radišna, puna sam energije, jakih želja i velikih ambicija. Ponosna sam i dostojanstvena i ne volim trošiti vrijeme na sitnice. Također sam vrlo kreativna.
Sitnice o meni: Mrzim svoje ime koje su mi moji roditelji nadjenuli, zato vas molim da me zovete po mom srednjem imenu koje sam ja sama ubacila (Charlote). Čistokrvni sam čarobnjak te baš ne volim bezjake.
Muzika: Goth, Rock, Metal: Within Temptation, Paramore, Evanescence, Nightwish, The Rasmus, Apocalyptica, Muse, Linkin Park, For my pain, Lordi......


Zadnja promjena: Mia Charlote Devlin; ned kol 23, 2009 11:21 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Ruta
Profesorica SZMS
Ruta


Broj postova : 93
Join date : 08.08.2009
Age : 29
Lokacija : In my field of paper flowers.

Vaš lik iz mašte Empty
PostajNaslov: Re: Vaš lik iz mašte   Vaš lik iz mašte Icon_minitimepet kol 21, 2009 12:23 pm

Ruta Kate Carlos
13 i pol godina, Ewarn - škola magije.
Lijena, optimistična, inatljiva, tvrdoglava, sarkastična.
*Knjige
*Sarkazam
*Starke
*Prijatelji
*Obitelj
*Suncokret
*Kiša
*Pahulje
*Ljubičasta
*Čokolada
*Labello
*Sova Ginny
[Vrh] Go down
http://winter-storm.blog.hr
Emilly Rose

Emilly Rose


Broj postova : 29
Join date : 25.08.2009

Vaš lik iz mašte Empty
PostajNaslov: Re: Vaš lik iz mašte   Vaš lik iz mašte Icon_minitimesri kol 26, 2009 10:49 pm

-Emilly Anne Rose [Em]
-tvrdoglava, povućena, osjećajna
-obožava kišu i snijeg
-vampir [čita misli]
-ima miša Roro
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaš lik iz mašte Empty
PostajNaslov: Re: Vaš lik iz mašte   Vaš lik iz mašte Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaš lik iz mašte
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hogwarts the school of magic :: Hogwarts iznutra :: RPG-
Forum(o)Bir: